FOTO GALERİ
NAMAZ VAKİTLERİ
BURÇLAR
Burcunuzu seçin, günlük falınızı okuyunTarsus’ta Matbaacılık Sektörüne Taze Kan

Tarsus’ta Matbaacılık Sektörüne Taze Kan

26 yıldır faaliyetlerini sürdüren Akkoza Matbaası yeni konseptiyle teknoljik yenilikleri tanıttı.
Haberi Paylaş :

28.01.2012
Haber: Meryem Elmastas
Cengiz Topel Caddesi Yaramış İş hanında bulunan Akkoza Matbaa-Reklam-Gazete ve Dijital Baskı Merkezi, Zengin davetiye çeşidi, promosyon ürünleri, toner ve kartuş dolumu, plaket, madalya, isimlikler, web sayfa tasarımı çalışmalarıyla Tarsus’ta büyük bir boşluğu dolduran kuruluşun yeni konsepti ile açılışı törenle yapıldı. Açılış törenine Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, Belediye başkan yardımcısı Dünyamin Sönmez, Emniyet Müdürü Yaşar Aksoy, MilliEğitim müdürü Hasan Doğan, Müftü Abdulkerim Akbaba ve diğer protokol mensupları, siyasi partilerin başkan ve yöneticileri, oda ve dernek başkanları, basın sektörü temsilcileri, gazeteciler ve davetliler katıldı.
Açılış kurdelesi, Tarsus Kaymakamı Güldibi ve diğer protokol mensupları tarafından kesilirken gazetelerinin 15. yayın yılını kutladıklarını dile getiren girişimci işadamı Hasan Selenoğlu, matbaanın yeni konseptini Tarsus kamuoyuna tanıtmak ve yeni yayın dönemini kutlamak için bu etkinliği düzenlediklerini söyledi.
Selenoğlu, ’26 yıldır Tarsus ve bölge halkına hizmet veriyoruz. Tarsus’ta matbaacılıkta yeniliklere ayak uyduruyoruz.. Matbaamızda büyük yatırımlar yaptık. Kendi imkanlarımızla yaptığımız yatırımla Tarsus’ta dijital baskıda devrim yaptık. Tarsus’a yatırım ve hizmet yolunda bize güç ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz. ’dedi.
Akkoza Gazetecilik, Matbaacılık ve Reklam şirketinde tüm matbu işlemlerin yanı sıra, Gazete ve düğün nişan törenleri için Erdem Davetiyeleri temsilciliği ve nikah şekerleri, düğün aksesuarlarınında tanıtımı ve satışı hizmeti veriliyor.
Bu haber 10761 defa okundu.
Tarsus’ta Matbaacılık Sektörüne Taze Kan google ara
Tarsus’ta Matbaacılık Sektörüne Taze Kan google haber ara
Tarsus’ta Matbaacılık Sektörüne Taze Kan haberi

DİĞER BAŞLIKLAR

YAZARLAR
ÜYE GİRİŞİ

GÖRÜNTÜLÜ HABERLER

Footer Kod