FOTO GALERİ
NAMAZ VAKİTLERİ
BURÇLAR
Burcunuzu seçin, günlük falınızı okuyunİĞNE OYALARIMIZ YARIŞMAYA KATILIYOR

İĞNE OYALARIMIZ YARIŞMAYA KATILIYOR

HAYDİ BAYANLAR YARIŞMAYA… Adana Olgunlaşma Enstitüsü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Geleneksel El Sanatları Yarışmasının bu yılki konusunu İğne oyası oluşturuyor. HAYDİ BAYANLAR YARIŞMAYA… Adana Olgunlaşma Enstitüsü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Geleneksel El Sanatları Yarışmasının bu yılki konusunu İğne oyası oluşturuyor.
Haberi Paylaş :

12.03.2012
Haber: Meryem Elmastas

 

HAYDİ BAYANLAR YARIŞMAYA…

 

Adana Olgunlaşma Enstitüsü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Geleneksel El Sanatları Yarışmasının bu yılki konusunu İğne oyası oluşturuyor.

 

Yarışma Adana ili ve ilçesini kapsamakla birlikte ilçemizden katılmak isteyen bayanlarımızın Adana il ve ilçelerinden adres göstermek suretiyle yarışmaya katılabilecekler. Yarışmaya katılacak olanlar ürünlerini 23 Mart 2012 tarihine kadar katılım formu ile teslim edecekler. Teslim adres ve şartlarını aşağıya çıkarılmış olan Şartname de bulabilirsiniz. Şartname ve katılım formu aşağıya çıkartılmış olup, linkten de ulaşabilirsiniz.

(http://www.adanaolgunlasma.k12.tr/tr/ii-geleneksel-el-sanatlari-yarismasi-kapsaminda-hazirlanan-%e2%80%9cigneyle-oyalanalim%e2%80%9d-konulu-yarisma/)

 

Çamlıyayla Belediye Başkanlığı bu noktada Çamlıyayla’lı bayanlara yardımcı olmak üzere harekete geçti.  Şöyle ki; yarışmaya katılacak olan bayanların ürünlerini ve dolduracakları katılım formlarını 22 Mart 2012 tarihinde saat 16.00’ ya kadar Belediye Başkanlığına teslim etmeleri halinde, Belediye Başkanı İsmail TEPEBAĞLI teslim edilen ürünleri bizzat götürüp Olgunlaşma Enstitüsüne elden teslim edeceğini açıkladı.

Yarışmaya sunulacak ürünler şartnamede de belirtildiği üzere Kurum da kalacak. Katılacak her katılımcıya sponsor firma ANCHOR Coats Crafts Tekstil Sanayii A.Ş. firmasının ürünlerinden oluşan hediyeler verilecek. Bayanlarımıza önerimiz yarışmaya katılmaları. Dereceye giremezsem diye stres yapmanıza da gerek yok zira oyalarımızın değişik bir platformda sergilenmesi bile sizler için ayrı bir kazanç olacaktır. Firmanın hediyeleri de cabası!

Bu haber 14631 defa okundu.
İĞNE OYALARIMIZ YARIŞMAYA KATILIYOR google ara
İĞNE OYALARIMIZ YARIŞMAYA KATILIYOR google haber ara
İĞNE OYALARIMIZ YARIŞMAYA KATILIYOR haberi

DİĞER BAŞLIKLAR

YAZARLAR
ÜYE GİRİŞİ

GÖRÜNTÜLÜ HABERLER

Footer Kod